Шольц у зверненні до німців сказав, що Україну треба підтримувати “рішуче та обачно”


08:0231.03.2024

Канцлер Німеччини Олаф Шольц опублікував у своєму подкасті Kanzler Kompakt великоднє звернення, у якому ще раз закликав й надалі підтримувати Україну задля досягнення справедливого миру.

Про це пише DW.

“Мир без свободи означає пригноблення. Не буває миру без справедливості. Ось чому ми підтримуємо Україну в її боротьбі за справедливий мир – стільки, скільки потрібно”, – заявив канцлер. У зверненні до німців він наголосив, що підтримка України “важлива також для нас, для нашої безпеки”.

Шольц нагадав, що мир у Європі протягом багатьох десятиліть підтримувався завдяки дотриманню принципу: кордони держав не можна змінювати за допомогою сили. Президент Росії Володимир Путін порушив цей принцип, зазначив канцлер: “Однак у наших силах його відновити – підтримуючи Україну рішуче та обачно”.

Шольц: Потрібні інвестиції у безпеку ФРН

Німецький канцлер у великодній промові також наголосив на необхідності інвестувати в безпеку Німеччини та зберігати єдність країни, не дозволяючи роз’єднувати її мешканців. “Тим більше, що нас об’єднує одне переконання: закон має взяти гору над насильством”, – наголосив Шольц. Це необхідна умова миру, особливо у такі дні, як зараз, зазначив він.

Очільник уряду ФРН закінчив своє відеозвернення побажанням щасливих свят “навіть у цей скрутний час”.

Нагадаємо, Німеччина оголосила про новий пакет військової підтримки Україні: що туди увійшло© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube