Байден випередив Трампа у новому опитуванні в США


18:1014.03.2024

Діючий президент США Джо Байден отримав незначну перевагу в 1% над Дональдом Трампом згідно з даними нового соціологічного опитування, яке проводилось Reuters/Ipsos. Про це стало відомо у четвер, 14 березня, пише Кореспондент.

Так, близько 39% зареєстрованих американських виборців сказали, що проголосували б за Джо Байдена, якби вибори відбулися сьогодні. Ще 38% респондентів обрали б Дональда Трампа. При цьому статистична похибка складає 1,8%.

Опитування також показало, що багато виборців досі не визначилися з вибором: 11% заявили, що голосуватимуть за інших кандидатів, 5% сказали, що не голосуватимуть, а 7% сказали, що не знають або відмовилися відповідати.

“Трамп мав незначну перевагу серед усіх респондентів, але перевага Байдена серед зареєстрованих виборців була значною, оскільки люди, які вже зареєстровані для голосування, з більшою ймовірністю зроблять це у листопаді”, – йдеться у повідомленні.

Опитування Reuters/Ipsos зібрало відповіді онлайн по всій країні, в ньому взяли участь 4094 дорослих американців, в тому числі 3356 зареєстрованих виборців. Похибка становить 1,8% для зареєстрованих виборців і 1,7% для всіх респондентів.

Читайте: Угорщина викликала посла США через висловлювання Байдена про Орбана після висловлювань Орбана про Трампа© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube