Україна виконала 4 рекомендації ЄК для надання переговорної рамки про членство в ЄС


22:3911.03.2024

Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заявляє, що Україна завершила виконання чотирьох рекомендацій, отриманих від Європейської комісії, для надання переговорної рамки про членство в Європейському Союзі.

Про це пише «Інтерфакс-Україна», передає Інше ТВ.

“Сьогодні минув останній термін, коли ми могли надати якусь додаткову інформацію. 12,13 і 14-го Європейська комісія має ухвалити рішення. Насамперед затвердити звіт про виконання нами додаткових критеріїв, а також ухвалити рішення чи надати нам переговорну рамку, щоб держави-члени її затвердили”, – сказала вона журналістам на заході “Боротьба з корупцією в Україні: прогрес на шляху до членства в ЄС” у понеділок у Києві.

Стефанішина також повідомила, що правоохоронний комітет Верховної Ради в понеділок схвалив останній законодавчий акт, який потрібен для завершення рекомендацій щодо лобізму, – схвалили зміни до адміністративного законодавства, які запроваджують відповідальність за порушення законодавства про лобіювання, що було ухвалене раніше.

“Тому стримано оптимістичні прогнози. Після цього рішення інтенсивно працюватимемо зі столицями”, – додала вона.

У свою чергу пані посол Європейського Союзу в Україні Катаріна Матернова зазначила, що наступним важливим кроком стане розгляд й ухвалення переговорної рамки країнами-членами ЄС.

Як повідомляло Інше ТВ, На цьому тижні представлять проект переговорної рамки щодо вступу України до ЄС© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube