Зеленський прокоментував призначення Залужного послом України у Великій Британії (ВІДЕО)


20:0707.03.2024

Генерал Валерій Залужний вибрав для себе напрямок  – дипломатичний, тому Зеленський призначив його послом України у Великій Британії.

Про це Президент України Володимир Зеленський сказав у своєму відеозверненні.

“Сьогодні погодив кандидатуру Посла нашої держави у Великій Британії. Генерал Валерій Залужний говорив мені саме про такий напрямок для себе – дипломатичний. Міністерство закордонних справ України направило відповідний запит на агреман. Наше союзництво з Британією має тільки зміцнюватися.
І є сьогодні кілька указів, про які варто сказати. Підписав два укази про відзначення державними нагородами наших воїнів – ще 520 військовослужбовців Збройних Сил. Кожен і кожна заслуговують на нашу вдячність і повагу. І сьогодні ж є указ про звільнення в запас строковиків – тих, хто був призваний на військову службу ще до початку повномасштабного вторгнення.
Зараз, на прохання військового командування, потрібно кілька тижнів на підготовчі процедури – на заміну людей з точки зору оборонних завдань, і з квітня строковики будуть направлені в запас. Знаю, що частина з них підписали контракт щодо служби в Силах оборони. Вдячний кожному.
Дякую кожному й кожній, хто в Україні та з Україною! Слава всім, хто воює та працює заради нашої держави і людей!
Слава Україні!

Читайте: Колишній головком ЗСУ Валерій Залужний стане послом України у Великій Британії© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube