У Ватикані назвали пропозицію Макрона щодо відправлення військ в Україну “лякаючим сценарієм”


19:0828.02.2024

Державний секретар Ватикану кардинал П’єтро Паролін заявив, що припущення президента Франції Еммануеля Макрона про те, що Європа може спрямувати сухопутні війська в Україну, відкриває “лякаючий сценарій”, повідомляє УНН із посиланнням на Vatican News.

Це справді лякаючий сценарій, тому що він призведе до ескалації, якої ми завжди намагалися уникнути від самого початку. Це сценарій, який я б не назвав апокаліптичним, тому що, можливо, це перебільшене слово наразі, але, безумовно, він вселяє страх – заявив Паролін.

Відповідаючи на запитання про можливі причини того, чому Макрон зробив таку заяву, представник Ватикану сказав, що, імовірно, це пов’язано з тим, що після двох років війни “на горизонті все ще немає перспектив вирішення, чи то військового, чи то через переговори”.

“Було б ідеально знайти спосіб змусити обидві сторони почати розмову і діалог. Я вірю, що якщо ми будемо говорити, то рішення буде знайдено”, – додав кардинал Паролін.

За його словами, були запропоновані різні варіанти рішень, “головне, щоб була воля до їх здійснення”.

Читайте: Революція чи “брама пекла”? Історичний Синод у Ватикані обговорює майбутнє жінок та ЛГБТ у католицькій церкві© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube