Уряд призначив Павлущика новим головою НАЗК


15:3027.02.2024

Кабінет міністрів України за підсумками конкурсу призначив Віктора Павлущика головою Національного агентства з питань запобігання корупції та затвердив кількох заступників голів обласних державних адміністрацій, повідомив у вівторок представник уряду у парламенті Тарас Мельничук, пише УНН.

Кабінетом міністрів України призначено за поданням конкурсної комісії з відбору на посаду голови Національного агентства з питань запобігання корупції Павлущика Віктора Володимировича головою Національного агентства з питань запобігання корупції. – написав Мельничук у Telegram.

З його слів, також погоджено призначення:

– Олександра Харлова першим заступником голови Одеської обласної державної адміністрації;

– ⁠Олександра Кохана заступником голови Рівненської обласної державної адміністрації. При цьому погоджено звільнення Кохана з посади голови Сарненської РДА;

– Олександра Терещенка заступником голови Рівненської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

“Тимчасово покладено виконання обов’язків голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій на Даника Андрія Миколайовича”, – також повідомив Мельничук.

Читайте: Головою НАЗК обраний Віктор Павлущик: що про нього відомо© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube