Якщо стане президентом. Трамп назвав кандидатів на посаду віце-президента


10:1422.02.2024

Колишній президент Трамп зазначив, що щонайменше півдюжини претендентів, у тому числі троє колишніх суперників за номінацію на посаду президента США у 2024 році, входять до його короткого списку кандидатів на посаду віце-президента.

Про це повідомляє Fox News.

Під час програми “The Ingraham Angle” на Fox News Трампа запитали про півдюжини потенційних кандидатів на посаду заступника: губернатор Флориди Рон ДеСантіс, сенатор Тім Скотт з Південної Кароліни, мультимільйонний підприємець-біотехнолог Вівек Рамасвамі, губернатор Південної Дакоти Крісті Ноем, представник Флориди Байрон Дональдс і колишній представник Гавайських островів Тулсі Габбард, демократ, який став незалежним.

“Вони всі у вашому короткому списку?” – запитала ведуча Лора Інгрем у колишнього президента.

“Так, – відповів Трамп. “Чесно кажучи, всі ці люди хороші. Вони всі хороші, вони всі надійні”.

Трамп має звичку робити непродумані коментарі, і багато хто в політичному світі вважає, що ДеСантіс є його візаві з великою натяжкою, оскільки ці двоє та їхні табори критикували один одного більше року, перш ніж губернатор Флориди призупинив свою кампанію 2024 року минулого місяця напередодні праймеріз у Нью-Гемпширі.

ДеСантіс тоді підтримав Трампа, але не приєднався до його передвиборчої кампанії протягом наступних тижнів. Насправді, у вівторок ДеСантіс також був у Південній Кароліні на офіційному заході і не об’єднався з Трампом.

Рамасвамі, який довгий час був рішучим прихильником програми Трампа “Америка понад усе”, минулого місяця після кокусів в Айові відмовився від участі у виборах до Білого дому і підтримав колишнього президента. З того часу він неодноразово об’єднувався з Трампом і у вівторок проводив передвиборчу кампанію від імені Трампа в Південній Кароліні.

Скотт, єдиний чорношкірий республіканець у Сенаті, призупинив свою президентську кампанію в листопаді і з ентузіазмом підтримав Трампа в Нью-Гемпширі минулого місяця. Протягом останніх двох тижнів він також приєднався до колишнього президента в передвиборчій кампанії в Південній Кароліні.

Прибувши до конференц-центру Грінвіля, Скотт отримав теплий прийом від великого натовпу прихильників Трампа, які перебували в залі.

ТРАМП РОЗКРИВАЄ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ПАРТНЕРА ПО ПЕРЕДВИБОРЧІЙ ГОНЦІ

“Багато людей говорять про цього джентльмена, – сказав Трамп, вказуючи на Скотта, який сидів у першому ряду аудиторії.

“Він був таким чудовим захисником. Я повинен сказати це в дуже позитивному ключі, Тіме Скотт, він був набагато кращим для мене, ніж він був для себе. Я спостерігав за його кампанією, і він не любить говорити про себе. Але, боже, як він говорить про Трампа”, – сказав колишній президент про Скотта. Я подзвонив йому і сказав: “Тіме, ти краще для мене, ніж для себе”.

З інших трьох фігурантів списку, яких визнав Трамп, консерваторка Ноем є давньою прихильницею Трампа і його “сурогатною матір’ю”, як і Дональдс, темношкірий конгресмен правого крила, який є головним союзником Трампа в Палаті представників.

Габбард, яка брала участь у війні в Іраку і безуспішно балотувалася на посаду президента США від Демократичної партії у 2020 році, стала все більш критично ставитися до своєї партії після того, як залишила Конгрес. Два роки тому Габбард стала незалежним кандидатом і стала фаворитом серед консерваторів.

Мітинг Трампа відбувся за чотири дні до суботніх республіканських президентських праймеріз у Південній Кароліні, де, згідно з опитуваннями, Трамп зберігає дуже велику двозначну перевагу над своїм останнім основним суперником – колишнім послом в ООН і колишнім губернатором штату Пальметто Ніккі Гейлі.

У своїй промові в Грінвіллі за кілька годин до приземлення Трампа в місті вона заявила, що “деякі з вас – можливо, деякі з вас у засобах масової інформації – прийшли сюди сьогодні, щоб дізнатися, чи не виходжу я з перегонів. Ну, я не виходжу. Зовсім ні”.

“Я відмовляюся йти. Південна Кароліна голосуватиме в суботу. Але в неділю я все одно буду балотуватися в президенти. Я нікуди не піду”, – підкреслила Гейлі.

Вона додала, що “я не боюся помсти Трампа”.

Нагадаємо, як повідомляло ІншеТВ, у Трампа проблеми з грошима – штрафи ростуть, а донорів стало на 200 тисяч менше© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube