​​«Російська агресія не буде терпимою»: 25 країн-учасниць Організації американських держав ухвалили резолюцію щодо другої річниці повномасштабної війни в Україні


08:1022.02.2024

25 країн-учасниць Організацію американських держав (ОАД) ухвалили декларацію, присвячену дворіччю повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Про це повідомляє у середу міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у соціальній мережі Х (раніше відомій як Twitter), передає «Інтерфакс-Україна».

Як він зазначив, “Декларація, яку сьогодні підтримали 25 держав-членів ОАД, чітко зазначає, що російська агресія не буде терпимою, і що підтримка України непохитна, незалежно від того, що Путін робить, щоб її послабити”.

Міністр подякував Антигуа та Барбуду за підтримку документа, а також висловив подяку Аргентині, яка головує у Постійній раді ОАД, за рішучу підтримку ініціативи.

Кулеба особливо наголосив на ОАГ до порушень Росією прав людини в Україні, зокрема, прав дітей, “яких окупанти крадуть у нас, змінюють імена, насаджують і позбавляють майбутнього на батьківщині”.

“Америка та Україна об’єднані. Ми всі говоримо однією мовою, мовою демократії, свободи, прав людини та міжнародного права. Натомість мову війни обрала Росія, яку два роки тому справедливо вигнали з ОАД”, – зазначив Кулеба.

Як повідомляло Інше ТВ, Генасамблея ООН планує дебати з приводу другої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube