Нацполіція та Держприкордонслужба України отримали від США автівки, дрони та ДНК-лабораторії для документування воєнних злочинів росії (ФОТО)


10:5617.02.2024

У Києві в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Посилення спроможності Національної поліції України у боротьбі із вторгненням російської федерації» відбулась передача українським поліцейським 66 службових автомобілів, дронів, ДНК-лабораторій та 3D-сканерів.

Захід відбувся за участі Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні Бріджит Брінк, Міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка та Голови Національної поліції Івана Вигівського.

Про це повідомили в Нацполіції України, передає Інше ТВ.

Ігор Клименко підкреслив, що в умовах повномасштабної війни МВС вже отримало матеріально-технічну допомогу від міжнародних партнерів на 287 мільйонів доларів. Він подякував за цю суттєву підтримку, яка допомагає вже майже два роки боронити нашу державу від ворога:  «Сьогодні ми говоримо про передачу 66 автомобілів для підрозділів Національної поліції, дев’яти 3D-сканерів, які сканують поверхню землі, 250 дронів та про великий пакет допомоги, який надходить Національній поліції України та до Державної прикордонної служби».

Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Бріджит Брінк зазначила, що США уже надали Національній поліції України допомоги на 17 мільйонів доларів – автомобілі, дрони та обладнання, необхідне для документування воєнних злочинів росії. Найближчим часом реалізується наступний пакет допомоги у 10 млн доларів.

Іван Вигівський висловив слова подяки американським партнерам в особі Бріджит Брінк за ту підтримку і допомогу, яку вони надають з моменту створення Національної поліції ще з 2015 року, що стала особливо цінною і відчутною в період повномасштабного вторгнення російських загарбників в Україну: «Ми дуже високо цінуємо, що ви та ваші колеги безпосередньо знаходитесь в Києві, попри наявні ризики через війну. Ви бачите своїми очима, що відбувається, і тому ще більше нас розумієте і допомагаєте».

Як повідомляло Інше ТВ, США передали Україні автівки та техніку для розмінування на понад $1 млн. (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube