Сенат США проголосував за початок дебатів щодо законопроекту про допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню


07:4610.02.2024

Сенат США проголосував за початок дебатів щодо законопроекту, який передбачає виділення близько 95 млрд доларів допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню.

Про це повідомляє The Hill, передає ua.news.

У п’ятницю ввечері Сенат підтримав початок дебатів 64 голосами проти 19. Чотирнадцять республіканців приєдналися до демократів та двох незалежних, щоб офіційно розпочати дебати згідно із законом.

Лідер більшості, демократ від Нью-Йорка Чак Шумер сказав, що п’ятничне голосування «підтримує процес ухвалення надзвичайного пакету заходів з національної безпеки в Сенаті». Він попросив колег-республіканців попрацювати з ним над досягненням угоди щодо поправок, щоб вдалося якнайшвидше просунути цей законопроект.

Лідер республіканців у Сенаті Мітч МакКоннелл закликав своїх колег підтримати законопроект, нагадавши колегам, що на них лежить «відповідальність» забезпечувати спільну оборону та забезпечувати головнокомандувача інструментів для прояву сили.

Після дебатів законопроект остаточно знову буде винесений на голосування. Для того, щоб його було прийнято, потрібно щонайменше 60 голосів «За», а оскільки демократів всього 51, то буде потрібна підтримка ще 9 республіканців.

Як повідомляло Інше ТВ, Просування законопроєкту щодо допомоги Україні від США. Що далі© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube