Без України: у США проголосують за гроші Ізраїлю


06:3404.02.2024

Палата представників Конгресу США наступного тижня проголосує за законопроєкт про допомогу Ізраїлю у розмірі 17,6 млрд доларів. Про це сказав спікер палати Майк Джонсон, пише Кореспондент.

За його словами, такий крок необхідний для якнайшвидшого отримання допомоги Ізраїлю у його боротьбі з бойовиками ХАМАС у секторі Гази. На думку Джонсона, зараз немає часу розглядати пакет, який поєднує допомогу Україні та Ізраїлю з положеннями безпеки на кордоні США і Мексики.

“Цю пропозицію незабаром оприлюднить Сенат після тривалих переговорів”, – запевнив Джонсон.

Вказано, що законопроєкт передбачає кошти на ізраїльські системи протиракетної оборони Залізний купол та Залізний промінь, військові операції США на Близькому Сході та посилений захист американського персоналу у посольствах. При цьому він не буде компенсаційних скорочень витрат, на відміну від законопроєкту про допомогу Ізраїлю на 14 млрд доларів, ухваленого Палатою представників через заперечення Демократичної партії.

“Ізраїльський законопроект, оприлюднений у суботу, є останньою ознакою того, що республіканці в Палаті представників готові відкласти дії щодо допомоги Україні на невизначений термін через суперечки щодо міграційної політики США. Допомога Ізраїлю набагато популярніша в Палаті партій, ніж допомога Україні”, – пише агентство.

Читайте: Запобіжник від Трампа. Конгрес США проголосував за заборону виходу із НАТО© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube