У Коаліції дронів вже чотири країни: доєдналися Швеція та Велика Британія


18:2125.01.2024

Як повідомляло Інше ТВ, на початку грудня 2023 року міністри оборони України та Латвії обговорили створення нової коаліції – Коаліції дронів (ФОТО)

Швеція і Велика Британія повідомили, що приєднуються до нещодавно створеної Коаліції дронів.

Про це інформують в Міноборони України, передає Інше ТВ.

Зокрема, Міністр оборони Швеції Поль Джонсон оголосив про рішення доєднатись до Коаліції дронів під час засідання Контактної групи з питань оборони України 23 січня.

Також про намір приєднатися до коаліції – і стати її співлідером разом з Латвією – оголосила Велика Британія.

Коаліцію дронів та РЕБ створили Україна та Латвія. Рішення про це ухвалили під час візиту Міністра оборони Латвії Андріса Спрудса до Києва. Тепер вона налічує чотири країни-учасниці.

«Воювати мають технології, а не люди. Коаліція дронів стане ще одним кроком до реалізації цієї ідеї. Це збереже багато життів. Підсилення та розвиток виробництва безпілотних систем дозволить трансформувати армію і зробити новітні технології сьогоднішньою реальністю», – наголосила заступниця Міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Катерина Черногоренко.

Раніше Катерина Черногоренко презентувала партнерам потребу України в безпілотних системах, засобах радіоелектронної боротьби та технологіях, що захищатимуть критичну інфраструктуру.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube