Україна і Велика Британія готують конференцію щодо спільного оборонного виробництва


08:0224.01.2024

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак і радник Прем’єр-міністра Великої Британії з питань національної безпеки Тімоті Барроу телефоном обговорили підготовку до конференції щодо спільного оборонного виробництва.

Про це повідомили в Офісі Президента України, передає Інше ТВ.

Окрім цього, під час бесіди співрозмовники також приділили увагу Угоді про співробітництво у сфері безпеки між Україною та Великою Британією, яку було підписано під час візиту Прем’єр-міністра Сполученого Королівства до нашої країни.

Тімоті Барроу відзначив безпрецедентну підтримку Угоди з боку парламенту та політичних партій Великої Британії, що свідчить про те, що британський народ також беззаперечно підтримує цей документ.

Керівник Офісу Президента подякував співрозмовнику за участь у зустрічі радників із питань національної безпеки та зовнішньополітичних радників країн щодо імплементації Української формули миру, яка відбулася в Давосі. Сторони обговорили подальшу взаємодію в реалізації Формули.

Андрій Єрмак висловив подяку Королю Великої Британії Чарльзу ІІІ, Прем’єр-міністру Ріші Сунаку, обом палатам парламенту Сполученого Королівства та всьому британському суспільству за всебічну підтримку України в боротьбі з російським агресором.

Як повідомляло Інше ТВ, Україна отримає від партнерів озброєння, яке надзвичайно потрібне, – Міноборони України про підсумки «Рамштайн»© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube