Новий президент ПАРЄ закликав покарати РФ за агресію проти України


10:5523.01.2024

Теодорос Руссопулос, який став 35-м президентом ПАРЄ з 1949 року, закликав покарати РФ за військову агресію проти України. Про це повідомили на офіційній сторінці ПАРЄ, пише Кореспондент.

Зазначається, що Теодорос Руссопулос у своїй вступній промові у якості очільника міжнародної організації заявив, що пріоритетом у його роботі стане притягнення Росії до відповідальності за розпочату війну проти України.

“Ми всі були свідками жорстокого та невиправданого нападу Росії, яка тоді була членом цієї Ради, на вільну країну – Україну. Відтоді громадяни України, а особливо діти, страждають, щодня живуть у страху смерті, а не в надії на щастя. Я не здивую вас, якщо скажу, що під час мого президентства забезпечення відповідальності за жахливі злочини, скоєні на території Україна, будуть моїм пріоритетом”, – сказав Теодорос Руссопулос.

Також він додав, що зосередиться й на інших викликах: невибірковому розширенні штучного інтелекту, кліматичних змінах на планеті, а також професійній, економічній та гендерній рівністі.

Читайте: Обрано нового президента ПАРЄ© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube