Словаччина оголосила про пакет гуманітарної допомоги для України на понад 200 тис.євро


20:1705.01.2024

Міністерство внутрішніх справ Словаччини оголосило про рішення уряду спорядити до України нову партію гуманітарної допомоги на суму 203 492 євро на зимовий період.

Про це повідомляють «Букви» з посиланням на Міністерство внутрішніх справ Словаччини.

У відомстві зазначили, що вантаж вагою 21 тонна містить у собі електрогенератори, обігрівачі, одяг та аптечки зі складів Збройних сил Словаччини, а також харчові продукти, бутельовану воду та одяг зі складів міністерства внутрішніх справ Словацької Республіки.

У наданні гуманітарної допомоги бере участь також Міністерство закордонних та європейських справ Словаччини.

Одержувачами допомоги будуть Міністерство охорони здоров’я України, Міністерство внутрішніх справ України, обласне підприємство “Донецьктеплокомуненерго” та міська рада Покровська Донецької області.

“Криза може вразити кожну країну, і солідарність між країнами може бути ключовим елементом вирішення глобальних викликів. Допомога Україні в майбутньому може означати таку ж підтримку Словаччини з боку інших країн у разі будь-якої кризи”, – йдеться в заяві МВС Словаччини.

Як повідомляло Інше ТВ, станом на кінець минулого року Словаччина не приєдналась до декларації про гарантії безпеки для України.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube