Немає грошей для нових пакетів допомоги Україні – Білій дім


10:5704.01.2024

У Білому домі заявили, що вже не мають грошей для нової військової підтримки України до її ухвалення Конгресом США.

Про це на брифінгу для журналістів заявив координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі, повідомляє “Європейська правда”.

“Ми вже надали Україні останній пакет безпекової допомоги, на який у нас є кошти, якраз перед Новим роком та після Різдва. І ми повинні отримати підтримку Конгресу, щоб ми могли продовжувати це робити”, – зазначив він.

За його словами, президент США Джо Байден підписав останній пакет допомоги Києву у сфері безпеки, на який були кошти згідно з його повноваженнями.

“Це все. Нам потрібно, щоб ухвалили додатковий (пакет), щоб ми могли надати Україні додаткову безпекову допомогу”, – додав Кірбі.

Він вказав, що після цього, за відсутності додаткового фінансування, немає іншого “чарівного горщика”, в якому можна було б знайти підтримку для України.

Як відомо, Конгрес США до кінця 2023 року так і не схвалив додаткове фінансування для України, через що Білий дім не може оголошувати наступні пакети військової допомоги. 

Як повідомляло Інше ТВ, Російські шпигуни і тролі в Європі та США перейшли в успішний наступ – міжнародні дослідники© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube