Для обходу міжнародних санкцій: росія планує закупати електроніку для дронів у Узбекистані


09:0003.01.2024

Росіяни планують створення та фінансування підставних компаній, через які будуть закуплятись електроніку для БпЛА.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Так, 26 грудня 2023 року у рамках зустрічі лідерів країн СНД путін обговорив умови співпраці з вищим військово-політичним керівництвом Узбекистану. Зокрема, досягнуто попередніх домовленостей щодо створення низки підставних компаній на території Узбекистану, які фінансуватимуться російським урядом. 

Офіційно анонсована співпраця у транспортній галузі. Та за даними Центру спротиву,  фактично, створення фіктивних компаній для обходу росією міжнародних санкцій. А також підприємств для збору БпЛА, які складатимуть з іноземних електронних компонентів. Надалі ці компанії експортуватимуть вироби та компоненти до низки російських оборонних підприємств. Зокрема, до “Казанського заводу ”Электроприбор”, “заводу Элекон”, “Стелла-К” та інші. 

Також росія планує викупити в Узбекистану запаси радянських боєприпасів. 

Відповідно, росіяни планують продовжити розгортання фіктивних підприємств у країнах Центральної Азії для обходу міжнародних санкцій.

Як повідомляло Інше ТВ, Українські Сили оборони, як озвучив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, 2 січня збили більшість смертоносного озброєння, яке було спрямовано країною-терористом по мирним українцям, – 10 «Кинджалів», 62 крилаті ракети, 35 «Шахедів».© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube