Ракети для HIMARS та NASAMS, снаряди та набої: що увійшло до пакету військової допомоги США на $250 млн.


06:3528.12.2023

До пакета військової допомоги Україні на $250 мільйонів, який адміністрація США оголосила в середу, увійшли, зокрема ракети для HIMARS, протитанкові комплекси TOW, інші боєприпаси та озброєння.

Про це йдеться в повідомленні Пентагону, передає Укрінформ.

«Цей пакет містить допомогу, яка була раніше ухвалена для України, впродовж попередніх фінансових років, відповідно до повноважень президента», – зазначається в повідомленні.

Уточнюється, що Сполучені Штати надають Україні додаткові ракети для протиповітряних систем NASAMS, зенітні ракети Stinger, інші компоненти для систем ППО. Крім того, пакет включає ракети для систем HIMARS, артилерійські снаряди калібру 155 мм і 105 мм, протитанкові системи TOW, Javelin і AT-4.

Окремо повідомляється про виділення понад 15 мільйонів набоїв до стрілецької зброї, підривні боєприпаси для усування мінних перешкод, а також запчастини, медичне обладнання, технічне обслуговування тощо.

«Ці засоби підтримають найнагальніші потреби України й дадуть змогу її військам захистити суверенітет і незалежність», – додали в оборонному відомстві США.

Як повідомляло Інше ТВ, Тільки поразка амбіцій Росії принесе в Європу мир. Наступний рік покаже, чи здатна вона захищатися, – Independent© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube