Рустем Умєров підсумував результати роботи своєї команди за 100 днів


07:3316.12.2023

Нові технології для війська, прозорі закупівлі, цифровізація,  рекрутинг і виробництво озброєння в Україні – Міністр оборони Рустем Умєров коротко підсумував пʼять ключових результатів команди за 100 днів роботи. 

Про це повідомили в пресслужбі Міноборони України, передає Інше ТВ.

«1. Нові технології для війська

Завдяки процедурам Fast Track для технологій РЕБ, РЕР, FPV-дрони потраплятимуть у війська швидко – в обхід усіх кіл бюрократичного пекла. Від розробки до контракту – за двадцять днів.

З важливого – Міноборони почало закуповувати БПЛА та РЕБ. Наступного року отримаємо нову якість та кількість забезпечення військ БПЛА (включно з FPV-дронами) та засобами РЕБ. Ті обсяги, які ми закладаємо в план, раніше вважались немислимими. Партії FPV та РЕБ вже замовляємо в українських виробників.

2. Прозорі закупівлі

Команда Міноборони запустила Державний оператор тилу — агенцію для всіх нелетальних закупівель.  Департамент, на якому раніше було зосереджено все і який став розсадником корупції – розформовується. Його керівник – під слідством.  

3. Цифровізація невідворотна

Розгорнули систему електронного документообігу між військовими та цивільними госпіталями, військовими частинами і ТЦК та СП. Пораненим військовослужбовцям не треба особисто возити документи до військової частини після рішення ВЛК про відпустку або непридатність. 

Запровадили електронну чергу на ВЛК, завдяки якій військовослужбовці можуть записуватися на проходження гарнізонного ВЛК заздалегідь та дистанційно. 

4. Рекрутинг

Запустили важливий проєкт рекрутингу у Сили оборони. Це значить, що  фахівці мобілізуються до лав Збройних сил на конкретні посади, які відповідають їхнім професійним навичкам та бажанню бути корисним у війську. 

Вже чотири великі компанії допомагають війську знаходити кваліфіковані кадри – Lobby X, Work.ua, Robota.ua та Olx.ua. Вже маємо перші результати. 

5. Виробництво озброєння в Україні

Підписали меморандум про спільне виробництво та обмін технічними даними із США. Провели два форуми Оборонних Індустрій DFNC1 – у Києві та Вашингтоні – зібрали майже півтисячі передових виробників озброєння. Маємо десятки нових контрактів між компаніями про спільне виробництво чи обмін технологіями», – йдеться в дописі на сайті МО України.

За словами Р.Умєрова, це не всі результати. Більш детально по кожному напряму він пообіцяв звіт наступного тижня разом із заступниками.

Як повідомляло Інше ТВ, нещодавно Міністри оборони України та Латвії обговорили створення нової коаліції – Коаліції дронів (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube