Дубінського залишили під вартою, рентген зробили


17:2907.12.2023

Київський апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у держзраді народного депутата Олександра Дубінського без права внесення застави.

Про це повідомляє «Суспільне».

Таким чином, запобіжний захід для підозрюваного суд залишив без змін.

Засідання суду відбувалося в закритому режимі. Журналістів пустили лише, коли оголошували вирок. Перед засіданням Дубінський знову заявив, що його побили в СІЗО. За словами депутата, у нього нібито зламані ребра.

«Сьогодні я пройшов рентген нарешті. За медичним висновком, який мені наданий у Київському слідчому ізоляторі, у мене зламане 10-те та 11-те ребро з лівого боку. Це фактично встановлює катування», – заявив Дубінський.

При цьому Дубінський у коментарі «Суспільному» пожалівся, що просив про офіційне медобстеження в СІЗО, але там йому відмовили. Після цього адвокати підозрюваного звернулися до Шевченківського суду з цим проханням, там видали відповідну ухвалу. Однак у СІЗО її, за словами Дубінського, не виконали. Потім клопотання подали у Вищий антикорупційний суд. Врешті-решт сьогодні Дубінському зробили рентген, який, як зазначили у ЗМІ, підтвердив перелами двох ребер. Висновок медобстеження передали захисникам. Вони будуть клопотати, аби Дубінського перевели в інше місце утримання, одиночні камери – задля безпеки.

13 листопада народному депутату Олександру Дубінському оголосили про підозру у державній зраді та участь у злочинній організації. Слідство встановило, що Дубінський входив до складу злочинної організації, сформованої головним управлінням ГРУ РФ, основним завданням якої було розхитування суспільно-політичної ситуації в Україні та дискредитація України на міжнародній арені. За виконання завдань учасники організації отримували гроші від військової розвідки РФ. У ніч проти 14 листопада суд відправив Дубінського до СІЗО.

2 грудня Дубінський заявив, що його нібито побили. Про це він розповів у листі до своїх адвокатів.

Поліція перевірила повідомлення про нанесення тілесних ушкоджень народному депутату у СІЗО і заявила наступне:

“До поліції Києва надійшло повідомлення від адвоката про те, що протягом двох діб його підзахисному, народному депутатові, раніше затриманому СБУ за підозрою у державній зраді, під час перебування у слідчому ізоляторі наносили тілесні ушкодження. Слідчо-оперативна група поліції Києва прибула до пенітенціарної установи для зʼясування обставин події. За результатами перевірки, судово-медичного дослідження інформація, викладена у повідомленні, не підтвердилась”.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube