“Лідерство вимагає позбутися ілюзій”, – нардеп Єфімов складає мандат


18:4801.12.2023

Народний депутат з групи “Відновлення України” Максим Єфімов ухвалив рішення скласти свій депутатський мандат.

Про це повідомляє Єфімов на своїй Facebook-сторінці. До речі, він є головою депутатської групи “Відновлення України”. В ній мінімальна кількість – 17 депутатів, тому відмова Єфімова від маната може призвести до розпаду депутатської групи.

Ось як сам Єфімов пояснює своє рішення:

“Від початку повномасштабної війни місцеві громади живуть у новій політичній реальності. У мирний час життя на місцях залежало від узгоджених дій Уряду й Верховної Ради. І їхньої здатності забезпечувати розвиток. Як представник Краматорська у парламенті, я сфокусував ці зусилля у політику масштабних трансформацій нашого міста.

Втім, відчуваю, як війна щодня зменшує вагу інституцій. Посилюючи запит на персональне лідерство, яке полягає у здатності забезпечити людям безпеку, економічну активність і соціальний захист.

Лідерство не потребує формального статусу. Але – вимагає особистого залучення у процеси, готовності супроводжувати їх на усіх етапах, аж до фінального.

З першого дня великої війни команда Краматорської міської ради у режимі 24/7 організовує життєдіяльність громади. У співпраці з обласною владою й тисячами містян ми збудували ключовий прифронтовий вузол країни. Він став прихистком для десятків тисяч цивільних переселенців. Хабом, що забезпечує потреби наших військових. Наразі команда максимально залучена у процесах збереження промислового та економічного потенціалу міста. Зокрема, шляхом релокації потужностей, із облаштуванням на нових місцях наших спеціалістів – найціннішого активу української Перемоги.

Ці зусилля не лишають часу на щось інше. Зокрема і на депутатську діяльність. В умовах війни вона вимагає забагато зусиль. Їх, скажу відверто, бракує, і вони не завжди є результативними. Я ніколи не займався імітаціями. Не сприймаю умовностей і завжди налаштований на результат.

Саме тому оголошую про складання повноважень депутата Верховної Ради України.

Лідерство насамперед вимагає позбутися ілюзій. Зокрема ілюзій влади. Упевнений, це рішення дозволить мені зосередитися на питаннях захисту рідної Краматорської громади, усієї Донеччини й загалом – України”, – написав Єфімов.

Після відставки Єфімова у парламенті залишаться 402 депутати.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube