Держсекретар США Ентоні Блінкен приїхав до Європи, щоб згуртувати сили на підтримку України


10:0628.11.2023

27 листопада Блінкен відбув до Брюсселя для переговорів із міністрами закордонних справ країн НАТО, а потім попрямує до Північної Македонії на зустріч Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ).

Як заявив Джеймс О’Браєн, заступник голови Держдепу у справах Європи і Євразії, очікується, що Блінкен «візьме участь у хорошій дискусії з нашими колегами з ОБСЄ щодо підтримки України».

Про це пише «Радіо Свобода», передає Інше ТВ.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, ймовірно, також відвідає зустріч ОБСЄ, але він і Блінкен навряд чи зустрінуться.

У Держдепартамені США також заявили, що оптимістично налаштовані щодо подальшої допомоги на оборонні потреби України.

«Ми з оптимізмом дивимось на додатковий пакет від США. Вважаю, що Сенат готується до рухів упродовж наступних кількох тижнів. Думаю, значна більшість у Палаті представників підтримує додаткову програму, яка надасть важливу безпекову допомогу Ізраїлю, Тайваню й Україні… Очевидно, будь-який політичний процес не завершений, поки він не завершений, але ми вважаємо, що є значна більшість на користь пакету, який має дійти до голосування в Сенаті й Палаті представників», – зазначив Джеймс О’Браєн.

Як повідомляло Інше ТВ, Лідер більшості в Сенаті США хоче провести голосування щодо допомоги Україні та Ізраїлю 4 грудня. Однак в Конгресі сумніваються, що допомогу зможуть виділити до кінця року© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube