Постачання снарядів в Україну впали на 30% після початку війни Ізраїлю з ХАМАС, – ABC News


11:1421.11.2023

Постачання США артилерійських снарядів стандарту НАТО в Україну скоротилося “більш ніж на 30%” з того часу, як минулого місяця почалася війна Ізраїлю проти ХАМАСу в Секторі Газа.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на видання ABC News .

Як зазначається в публікації, 155-мм артилерійські снаряди, можливо, є найважливішими боєприпасами для України в боротьбі з російськими військами, а частина американських запасів, що призначалися для України, були перенаправлені до Ізраїлю.

Офіційні особи США за останні тижні кілька разів заявляли, що постачання боєприпасів Ізраїлю не вплине на війну в Україні.

“Вони (офіційні особи США) говорили нам, що це не вплине на зобов’язання (США), але це вплинуло”, – сказав анонімний український чиновник.

Чиновник повідомив, що запаси цих життєво важливих артилерійських снарядів становлять “близько 60-70% загальних постачань”.

Однак високопоставлений представник Міністерства оборони США заявив, що скорочення боєприпасів “не має жодного відношення до того, що відбувається в секторі Газа”. Президентські пакети повноважень щодо скорочення запасів “починають складатися за кілька тижнів до цього, тому немає жодного зв’язку між тим, що відбувається у Секторі Газа, і тим, що відбувається в Україні”, сказав чиновник.

Читайте: В ЦХАЛ показали відео лікарні Шифа в Газі – ХАМАС використовув її як свою базу (ФОТО, ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube