INSHE.TV
  • Головна
  • Політика
  • Економіка
  • Суспільство
  • Кримінал
  • Відео
  • Архів
  • Про нас
  • Реклама
No Result
View All Result
INSHE.TV
Home Політика

Інформаційна діяльність на користь росії: колишньому прем’єру Азарову повідомлено про нову підозру

01.11.2023
in Політика
Інформаційна діяльність на користь росії: колишньому прем’єру Азарову повідомлено про нову підозру

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора колишньому Прем’єр-міністру України повідомлено про підозру у вчиненні дій, спрямованих на насильницьку зміну та повалення конституційного ладу, здійсненні інформаційної діяльності у співпраці з державою-агресором та у виправдовуванні, визнанні правомірною, запереченні збройної агресії російської федерації проти України (ч. 3 ст. 109, ч. 6 ст. 111-1, ч. 3 ст. 436-2 КК України).

Про це повідомили в Офісі Генпрокурора України, передає Інше ТВ.

Схожі матеріали

“Мы можем отличить правду от лжи”, – 16 бывших лидеров государств обратились с призывом к международному сообществу по агрессии РФ против Украины

Кремль вирішив “подумати” над 30-денним перемир’ям

10.05.2025
У центрі Будапешта жорстко затримали українського ексдипломата і звинуватили його у шпигунстві (ВІДЕО)

У центрі Будапешта жорстко затримали українського ексдипломата і звинуватили його у шпигунстві (ВІДЕО)

10.05.2025

За даними слідства, експрем’єр-міністр України, який з 2014 року переховується на території держави-агресора, з початку повномасштабного вторгнення і по теперішній час, використовуючи російські медіа і мережу Інтернет, здійснює активну інформаційну діяльність у співпраці з російською федерацією.

Колишній український високопосадовець регулярно бере участь в ефірах російських інформаційних каналів, відео з яких згодом розповсюджуються в інтернеті. Шляхом просування російських наративів, він проводить інформаційну діяльність, спрямовану на дискредитацію української держави.

У цих відеозаписах, які були розміщені на Youtube-каналі «Иная правда» та медіапорталах російських ЗМІ, колишній Прем’єр-міністр виправдовує збройну агресію російської федерації проти України, розпочату в 2014 році, та окупацію частини території України. Також він висловлює публічні заклики до повалення конституційного ладу в Україні насильницьким шляхом.

Так, ексчиновник закликає до денацифікації та насильницької зміни української влади, поширює наратив, що спеціальна операція путіна врятувала Донецьк від захоплення, «попередивши цю трагедію» та називає події в Бучі «фейком».

Факти протиправної діяльності підозрюваного підтверджуються, окрім іншого, висновком судової лінгвістичної семантико-текстуальної експертизи.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими СБУ.

Як повідомляло Інше ТВ, Вона працювала на Азарова. СБУ викрила київську чиновницю, яка була підпільною пропагандисткою (ФОТО, ВІДЕО)

Next Post
Гендиректором ДП «Державний оператор тилу» став Арсен Жумаділов

Гендиректором ДП «Державний оператор тилу» став Арсен Жумаділов

Рекомендації

В Николаеве закрыли ярмарку на Колодезной (ФОТОФАКТ)

В Николаеве закрыли ярмарку на Колодезной (ФОТОФАКТ)

5 років ago
Ворог на всіх напрямках намагається нищити наші позиції КАБами, – Генштаб

ЗСУ знищили ще 1030 окупантів. Повні втрати ворога

9 місяців ago
Пара наших гелікоптерів розбила ворожий опорний пункт на Миколаївщині, – ОК “Південь” (ВІДЕО)

ЗСУ традиційно знищили склад боєприпасів. Цього разу в Нововоскресенському, – ОК “Південь” (ВІДЕО)

3 роки ago
Мужчина с шарфом на лице и ножом в руке ограбил магазин в Вознесенске

Правоохранители Жовтневщины задержали «чуткого» разбойника

9 років ago
Члени синоду УПЦ МП несподівано прибули до Офісу президента, щоб зустрітися з Зеленським (ВІДЕО)

Зеленський не зустрівся з представниками УПЦ МП, а вони відмовились передати своє звернення

2 роки ago

Інформаційна агенція ІНШЕ.ТВ

Соціальні мережі

Новини

  • З початку доби відбулося 117 бойових зіткнень – Генштаб
  • Німеччина знову засекретить більшість поставок зброї Україні
  • В Індійський океан впав космічний апарат СРСР, запущений у 1972 році
  • Архив
  • Братва наша меньшая
  • Все Новости
  • Головна
  • Жертва рекламы
  • Про нас і рекламу
  • Про нас. Контакти
  • Проекти
  • Реклама на главной странице
  • реклама на странице новости
  • реклама на странице рубрики
  • Спецпроект
  • Счастье ест
  • тест

© 2024 INSHE.TV

No Result
View All Result

© 2024 INSHE.TV