Гендиректором ДП «Державний оператор тилу» став Арсен Жумаділов


20:4301.11.2023

30 жовтня Міністр оборони України Рустем Умєров підписав контракт та наказ про призначення Арсена Жумаділова гендиректором ДП «Державний оператор тилу».

Про це 1 листопада під час брифінгу в Military Media Centre розповів заступник Міністра оборони Дмитро Кліменков, інформують в Міноборони, передає Інше ТВ.

Арсен Жумаділов пройшов усі необхідні перевірки і офіційно став на посаду. Перший напрям, за яким «Державний оператор тилу» забезпечуватиме ЗСУ, – харчування. Проведення закупівель заплановане на грудень.  Перші поставки очікуються у другому кварталі 2024 року.

Щоб підприємство юридично запрацювало на повну потужність, лишилося, щоб Кабінет Міністрів підтримав дві постанови, запропоновані Міністерством оборони.

«Щодо однієї постанови, то ми вже очікуємо на позитивне рішення. Друга постанова, я очікую, буде прийнята до 15 листопада. І тоді «Державний оператор тилу» запрацює на 100%», – сказав Дмитро Кліменков.

Наразі їжу для ЗСУ Міністерство оборони тимчасово закуповує за новими правилами. Вони будуть діяти на перехідний період, поки «Державний оператор тилу» візьме на себе всі обов’язки з забезпечення потреб Збройних Сил України.

Як повідомляло Інше ТВ, 27 вересня КМУ затвердив 3 заступників Міністра оборони України – ними стали Юрій Джигир, Наталія Калмикова та Катерина Черногоренко. 5 жовтня КМУ призначив ще трьох заступників Міністра оборони України – Івана Гаврилюка, Дмитра Кліменкова та Станіслава Гайдера.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube