У Китаї колишнього чиновника засудили до 13 років тюрми за хабарі


13:1718.10.2023

У Китаї колишнього чиновника-хабарника засудили до 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Про це 17 жовтня повідомило агентство Xinhua, пише Кореспондент.

Зазначається, що ексзаступник голови Постійного комітету Народних зборів провінції Хейлунцзян Сун Сібінь впродовж шістнадцяти років (з 2005 по 2021 рік) використовував службове становище для незаконного сприяння третім особам у веденні бізнесу, отриманні державних контрактів та просуванні по службі. За це він отримав гроші та цінні речі на суму понад 35,3 мільйона юанів (близько 4,92 мільйона доларів).

Його також визнали винним у нецільовому використанні 50 мільйонів юанів (майже 7 мільйонів доларів) зі спецфондів адміністративного центру міста Харбін, які за його рішенням у 2014 році були передані ряду місцевих підприємств для розширення виробництва.

За вироком суду Сун також був оштрафований на 3 мільйони юанів (450 тисяч доларів), а всі незаконно отримані ним доходи конфісковані й передані державі.

При винесенні вироку суд врахував правдиве зізнання підозрюваного у своїх злочинах, його каяття і співпрацю в поверненні незаконної вигоди. Зазвичай у подібних справах обвинувачені отримують довічні терміни.

Читайте: Фінляндія розслідує пошкодження газопроводу Balticconnector – Росія та Китай можуть бути причетні© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube