Арабські Емірати попередили Сирію – не треба вплутуватися у війну ХАМАСу з Ізраїлем


09:1910.10.2023

Об’єднані Арабські Емірати попередили режим Асада в Сирії не втручатися у війну між ХАМАС і Ізраїлем і не допускати нападів на Ізраїль з сирійської території.

Про це повідомляє AXIOUS із посиланням на два поінформованих джерела.

Деякі країни, в тому числі США, дуже стурбовані тим, що війна може перекинутися на Ліван або Сирію і перерости в регіональний конфлікт.

“Це не той момент, коли будь-яка ворожа Ізраїлю сторона може використовувати ці напади для отримання вигоди”, – заявили лідери Франції, Німеччини, Італії, Великої Британії та США у спільній заяві в понеділок.

Емірати, які минулого року нормалізували свої відносини з Сирією і запросили сирійського президента Башара Асада відвідати Абу-Дабі, мають більший вплив на сирійський уряд, ніж більшість арабських країн регіону.

Кілька палестинських бойовиків Ісламського джихаду проникли на територію Ізраїлю з Лівану. Двоє з них були вбиті в перестрілці. Кілька ізраїльських солдатів були поранені.
Хезболла швидко заявила, що це не було частиною транскордонного нападу, і незабаром після цього Ісламський джихад взяв на себе відповідальність за нього.
Ізраїль у відповідь атакував позиції Хезболли на півдні Лівану, в результаті чого загинуло щонайменше п’ять членів організації.

У відповідь “Хезболла” обстріляла ракетами ізраїльські військові застави на кордоні.
Ізраїльські військові закликали ізраїльське цивільне населення сіл і міст, розташованих поблизу кордону, евакуюватися, а тим, хто залишився, наказали сховатися в бомбосховищах.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube