Шойгу необережно порадів атаці ХАМАС на Ізраїль, там дізнались і вимагають вибачень


15:1109.10.2023

Про ситуацію, яка буде мати продовження, розповів прокремлівський пропагандистський канал “Кремлевская табакерка”. Тож мова про те, що Шойгу з радістю сприйняв атаку на Ізраїль, і в Міноборони РФ вважають, що “така радість зрозуміла”.

“Будемо циніками, у нашій складній ситуації це необхідно. США – один із ключових союзників Ізраїлю – можуть відволіктися від допомоги Україні. Якщо нам пощастить, то навіть вийде просунутися на якихось ділянках фронту, якщо ворог недоотримає допомогу. Це хороший для нас варіант”, – пояснили там позицію Сергія Шойгу.

Але “ізраїльтяни швидко дізналися про слова нашого міністра оборони.

“Отримано дипломатичну ноту. Ізраїль вимагає вибачень від Сергія Кужугетовича, бажано публічних. Якщо їх не буде, обіцяє “серйозну відповідь”, – розповіло нам джерело в МЗС. Якою може бути ця відповідь, він не знає.

На думку кількох військових, з якими ми поспілкувалися, Ізраїль може відповісти двома способами. По-перше, поставити Україні серйозну зброю. Такі погрози вже були раніше, але наразі поставок ізраїльської зброї в Україну, наскільки нам відомо, немає.

За другого варіанту Ізраїль, відбивши атаки ХАМАС і провівши свою військову операцію, почне масштабні удари по військових заводах і складах Ірану. Відомо, що ми користуємося іранською зброєю і компонентами для озброєння, плюс сподіваємося отримати іранські ракети. Ці надії можуть впасти.

З цього приводу ми хочемо сказати тільки одне: невже Сергій Шойгу не міг промовчати, розуміючи, що через необережні слова можуть постраждати наші військові? І що про його слова обов’язково дізнаються в Ізраїлі. Хоча питання це, звісно, риторичне”, – пише “Кремлівська табакерка”.

Трохи пізніше пропагандисти доповнили цю історію відповіддю Шойгу нібито на вимогу ізраїльтян.

“За даними нашого джерела в МЗС, міністр оборони відмовою відреагував на вимогу Ізраїлю вибачитися за радість з приводу війни, що почалася там.

“Нехай спочатку воювати навчаться і поводитися нормально, а потім вимагають вибачень від людей мого рівня”, – сказав Шойгу дипломату, який передав йому вимоги Ізраїлю.

Також Сергій Кужугетович зазначив, що в разі, якщо Ізраїль почне удари по Ірану, “ми обов’язково знайдемо спосіб захистити свого союзника”.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube