“Україна хапається за соломинку і може потягти на дно за собою”, – Дуда не зустрівся з Зеленським


06:0620.09.2023

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що в питанні імспорту українського зерна його країна захищатиме інтереси власних фермерів. Крім цього, він порівняв Україну з “потопельником, який хапаєтсья за соломинку”.

За його словами, Польща не закрила свої кордони для українського зерна, а встановила транспортні коридори, через які зараз проводиться нібито вдвічі більше зерна, ніж в лютому цього року. Він також додав, що його країна хоче допомогти Україні, але має відстоювати інтереси власних фермерів, пише Polskie Radio.

Дуда додав, що Польща хоче максимально допомогти Україні, але повинна захищати інтереси польських фермерів. Президент Польщі порівняв дії України з ситуацією, коли потопаючий хапається за бритву. – Україна перебуває під російським нападом, вона, безсумнівно, в дуже складній ситуації. Вона хапається за все, що може. Чи може хтось на неї ображатися? Звичайно, можна. Чи повинні ми діяти так, щоб захистити себе від того, щоб потопаючий не завдав нам шкоди? Звичайно, ми повинні діяти так, щоб захистити себе від того, щоб потопаючий не завдав нам шкоди, тому що якщо потопаючий заподіє шкоду і втопить нас, то йому вже ніхто не допоможе”, – стверджував він.

Він також повідомив, що запланована зустріч з Володимиром Зеленським не відбулась через перенесення часу його виступу на Генасамблеї ООН.

“Наразі це питання зняте з порядку денного”, – сказав Дуда, висловивши сподівання у тому, що зустріч відбудеться пізніше.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube