В кількох словах – про плани Зеленського в США


22:5318.09.2023

Як повідомляло Інше ТВ, Президент України Володимир Зеленський зустрінеться з президентом США Джо Байденом після їхньої участі в заходах тижня високого рівня Генеральної асамблеї ООН, і це відбудеться в четвер, 21 вересня.

Сьогодні, 18 вересня, Президент України на своєму телеграм-каналі написав про плани і цілі, які ставить під час візиту до США.

«США. Нью-Йорк.

Одразу з аеропорту їду до наших воїнів, які проходять в Америці лікування та реабілітацію. Передусім – підтримка наших людей і вдячність тим, хто допомагає Україні й українцям.

Далі – важливі й насичені дні. Генеральна Асамблея ООН, Саміт цілей сталого розвитку, Рада Безпеки. Вже намічені вагомі двосторонні зустрічі.

Територіальна цілісність держави – ключовий принцип усіх базових міжнародних документів, зокрема Статуту ООН. І треба повернути йому повну силу, зруйновану російським вторгненням, та збільшити можливості ООН зупиняти агресії та запобігати їм. Україна зробить чітку пропозицію щодо цього членам ООН.

У Вашингтоні заплановані переговори з Президентом США, з лідерами палат і партій Конгресу, з військовим керівництвом. Зустрінуся з американським бізнесом, журналістами, громадою. Подякую за лідерство США в підтримці нашої боротьби за свободу та незалежність», – написав Володимир Зеленський.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube