Сину Байдена загрожує 25 років. За що?


10:2715.09.2023

Синові Джо Байдена Гантеру висунули обвинувачення у зв’язку зі зброєю, яку він придбав у 2018 році. Це перший в історії США випадок, коли йдеться про звинувачення дитині чинного президента. Відомо також, що чоловіку загрожує 25 років ув’язнення, пише CNN.

Перший  пункт звинувачує Гантера в тому, що він брехав у формі ATF (федеральне агентство Міністерства юстиції, що займається алкоголем, тютюном іт.д.), коли купував зброю, неправдиво присягнувшись, що не був залежним від заборонених наркотиків і не вживав заборонених речовин.

Другий пункт звинувачує Гантера Байдена у брехні торговцю зброєю, який отримав федеральну ліцензію у Вілмінгтоні, де він купив зброю. Передбачувана брехня була пов’язана з тією самою заявою під присягою на формі ATF.

Пункт третій звинувачує Гантера Байдена в незаконному зберіганні зброї під час вживання наркотиків або залежності від них, що є федеральним злочином. У 2018 році він володів зброєю 11 днів.

Що кажуть адвокати Гантера Байдена: його адвокат Аббе Лоуелл назвав звинувачення політично мотивованим. «Як і очікувалося, прокурори висунули сьогодні звинувачення, які вони вважали необґрунтованими лише шість тижнів тому після п’ятирічного розслідування цієї справи», — сказав Лоуелл у заяві. 

Що може статися далі: Гантер Байден зараз перебуває в Каліфорнії, повідомило CNN джерело, додавши, що будь-який план щодо здачі. Згідно з матеріалами суду, якщо його визнають винним за всіма пунктами, йому може загрожувати до 25 років ув’язнення та штраф до 750 000 доларів США.

Крім справи про зброю, спеціальний прокурор Девід Вайс все ще зважує, чи звинуватити Байдена в податкових злочинах. У судовій заяві минулого місяця він сказав, що «зараз розпочато судовий процес» щодо податкових правопорушень і що він «може висунути податкові звинувачення», можливо, у Каліфорнії чи Вашингтоні, округ Колумбія.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube