Болгарія та Україна погодили умови військового співробітництва


21:5413.09.2023

Міністерства оборони Болгарії та України погодили умови військового співробітництва між двома країнами. Найближчим часом буде підписано інвестиційний меморандум.

Про це пише «Польське Радіо», передає Інше ТВ.

Меморандум між Болгарією та Україною визначає досить широке коло напрямків двостороннього оборонного співробітництва. Болгарія допомагатиме розвивати військову освіту та науку в Україні. Співпраця також стосуватиметься, серед іншого, розвитку засобів зв’язку та навігації.

Як підкреслив міністр оборони Болгарії Тодор Тагарев, меморандум відповідає декларації про підтримку членства України в НАТО, висловленій місцевим парламентом у липні цього року. Очікується, що співпраця посилить здатність української армії взаємодіяти з Північноатлантичним альянсом.

Заява болгарського уряду є ще одним елементом інтенсифікації допомоги, яку країна надає Україні, що бореться проти російських окупантів. Попередні кабінети вкрай неохоче надавали таку допомогу, або вона проходила через низку посередників, щоб не порушувати атмосферу в різко розділеному болгарському суспільстві.

Як повідомляло Інше ТВ, Болгарія може скасувати заборону на імпорт українського зерна© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube