Новий історичний крок між Україною та ЄС має відбутися цього року – Зеленський (ВIДЕО)


22:1412.09.2023

У своєму щоденному відеозверненні Президент України Володимир Зеленський сказав, що новий історичний крок між Україною та ЄС має відбутися цього року.

“Закон про електронне декларування. Сьогодні вранці проголосований закон надійшов із Верховної Ради. Підписав вето. Чекаю на нове голосування позитивним щодо негайного відкриття реєстру декларацій. Вже у вересні таке рішення має бути. І це питання не лише політичної відповідальності парламенту, а й наших переговорів щодо вступу. Новий історичний крок між Україною та ЄС має відбутися цього року, i всі гілки державної влади України мають спрацювати на цей крок.” – сказав Зеленський.

“Сьогодні є за що подякувати всім воїнам нашої 95-ї окремої бригади ДШВ. 3-тя штурмова – молодці, хлопці! Об’єднана штурмова бригада Національної поліції «Лють» – дякую! Всі три бригади відзначилися в боях на Бахмутському напрямку. Важливі успішні дії.
46-та окрема аеромобільна, 47-ма окрема механізована – дякую вам, воїни, за ваш рух уперед! 72-га окрема механізована бригада та 79-та окрема, ДШВ – дякую за надзвичайно міцний захист наших позицій! І особливо відзначу сьогодні спецпідрозділи ГУР, які виконують завдання в районі Кліщіївки та в інших надзвичайно гарячих точках. Дякую вам, хлопці! Слава Україні!” – сказав Зеленський.

Читайте:© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube