У Сенаті США закликають виділити Києву $24 млрд


12:5008.09.2023

Американські сенатори від обох партій закликали схвалити найближчим часом виділення додаткових 24 мільярди доларів допомоги Україні. Відповідний запит Білий дім раніше направив до Конгресу, повідомляє Кореспондент.

Йдеться про додаткові 24 мільярди доларів на військову, економічну та гуманітарну підтримку для України, яка відбиває повномасштабне вторгнення РФ.

Як зазначив лідер демократів в американському Сенаті Чак Шумер, необхідно показати російському диктатору Володимиру Путіну та “силам автократії, що Сполучені Штати непорушно підтримують Україну”.

За його словами, зараз – переломний момент.

“Найгірше, що ми можемо зробити в цей час для нашої національної безпеки та демократичних цінностей, це послабити чи вагатися з нашою підтримкою”, – сказав Шумер.

За словами сенатора-демократа Кріса Мерфі, наразі дуже важливо показати громадянам України, що “ми з ними надовго”.

“Вони демонструють великий прогрес зараз. Минулий тиждень був справді позитивним з точки зору прориву російських ліній оборони. Я впевнений, що міністр зараз отримає оновлену інформацію про те, що потрібно Україні. І я сподіваюся, що він повідомить їх, що чинна адміністрація зробить усе для того, щоб виділити Україні додаткове фінансування”, – наголосив він.

У свою чергу, лідер республіканців у Сенаті Мітч Макконнелл також виступив із потужною заявою на підтримку України.

Інший представник Республіканської партії у Сенаті Мітт Ромні висловив думку, що американській стороні важливо комунікувати з народом України, і нагадувати їм, що “ми повністю підтримуємо їхні зусилля у боротьбі за свободу та суверенітет”.

Водночас у Палаті представників ідея виділення додаткового фінансування Україні знайшла дещо меншу підтримку. Там невелика група конгресменів виступає проти.

Читайте: США оголосили про додаткову безпекову допомогу Україні© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube