Бельгія передасть Україні ракети Sea Sparrow 


06:0605.09.2023

Бельгія передасть Україні викуплені у Німеччини ракети земля-повітря Sea Sparrow.

Про це повідомляє видання L’Echo, передає «Мілітарний».

Країна викупила у Німеччини ракети цього типу, які використовувались на німецьких фрегатах типу Бремен.

Крім ракет, уряд Бельгії планує поставити Україні техніки на суму 150 мільйонів євро. Нова поставка буде йти на додачу до інших проєктів підтримки України.

Всього для України Бельгія викупила вісім ракет, вартість кожної оцінюють близько у 7000 євро.

Треба зазначити, що минулого тижня Міністерка оборони Бельгії Людивін Дедондер повідомила про посилення протиповітряної оборони України.

«Плануються нові поставки, зокрема, у сфері протиповітряної оборони, постачання боєприпасів і навчання бійців», – додала Дедондер.

Наразі невідомо з якої платформи будуть використовуватись ракети, але як зазначалось раніше, Україна та Польща проводять роботи по інтеграції ракет Sea Sparrow на самохідну вогневу установку 9А310 зі складу зенітно-ракетного комплексу Бук.

Ракети Sea Sparrow використовують пасивну головку самонаведення, тому для їх використання потрібна РЛС цілевказання для ракети.

Морський варіант ракети має такі самі характеристики як і авіаційний варіант, але через різні умови запуску ефективна дальність пуску у два рази менша.

Як повідомляло Інше ТВ, Дрон SAKER SCOUT зі штучним інтелектом Міноборони допустило до експлуатації у ЗСУ: що він може (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube