В ОП оцінили ризики після виборів у США


19:4103.09.2023

США не припинять підтримку України, яким би не був результат президентських виборів у Америці в наступному році. Про це написав радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, пише Кореспондент.

Він нагадав, що іноді звучить думка про те, що вибори в тій чи іншій країні, у тому ж числі й США, змінять формат підтримки України або ж взагалі припинять її. Але цього не станеться.

“Щоб дійсно припинити підтримку України, будь-який політик-кандидат мав би вийти і прямо сказати: “Ми боїмося Росії; ми хочемо програти слабкій Росії; ми завжди брехали вам, що такі базові цінності, як свобода і демократія, варті того, щоб їх захищати; ми хочемо, щоб у світі панував хаос, війни, тероризм, беззаконня, які спонсорує Росія”, – зазначив Подоляк.

За його словами, жодна країна світу після виборів не прийме капітуляцію демократії, до того ж мова йде про країну, яка вже програла – Росію.

“Україну й надалі підтримуватимуть у повному обсязі до справедливого фіналу у цій страшній війні. Тому не витрачайте свої емоції на оцінку фейків, проросійської пропаганди та відвертої дурості”, – додав Подоляк.

Читайте: Переговори із нинішнім режимом РФ неможливі, – Подоляк© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube