В 2024 році Данія виділить на допомогу Україні більше – понад $43 млн.


11:2502.09.2023

У наступному році Данія збільшить допомогу для розвитку України на 300 млн крон (понад 43 млн доларів) з 1,2 до 1,5 млрд крон. Це рекордна сума для країни.

Про це пише ZN.ua з посиланням на сайт данського уряду.

Допомога Україні та українському народу є основним пріоритетом, зазначається в повідомленні данського уряду. 

«Цього року ми знову виділяємо рекордну суму на цивільні потреби, щоб продовжити важливу підтримку та допомогти подолати важкі наслідки війни. Відновлення України буде довготривалим, а потреби – величезними», –  сказав міністр співробітництва в галузі розвитку та глобальної кліматичної політики Ден Йоргенсен.

Кошти виділять для невідкладної допомоги жертвам війни. Водночас, вони також допоможуть у якнайшвидшому відновленні країни. Зокрема, мова йде про допомогу українцям у більш екологічній та якісній реконструкції критичної інфраструктури, серед якої постачання електроенергії та води.

Уряд Данії взяв на себе особливу відповідальність за місто Миколаїв та його реконструкцію. У місті Данія допомагає забезпечити кращий доступ до води та тепла, а також відбудовувати та ремонтувати райони, школи та медичні заклади.

«Жорстокий напад Росії на Україну залишив глибокі шрами не лише в українському суспільстві. Наслідки також поширюються на сусідні з Україною країни, які потерпають від російського впливу, приймаючи українських біженців та стикаючись із проблемами енергопостачання. Тому Данія також приділятиме більше уваги, зокрема Грузії та Молдові, щоб прискорити реформи та широкі процеси демократизації, з якими вони стикаються», – йдеться в заяві уряду.

Як повідомляло Інше ТВ, Частина українських льотчиків готова приступити до льотної підготовки на F-16: про що Залужний говорив з начальником Штабу оборони Данії© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube