Українське МЗС передрікає важкий політичний сезон в зв’язку з більш гучним звучанням «голосів» про необхідність переговорів з росією


13:5012.08.2023

Майбутній політичний сезон у світі може виявитися непростим для України в дипломатичному сенсі, оскільки в різних державах звучатимуть заклики щодо нібито необхідності переговорів з рф.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. Відповідна інформація поширена на його офіційній сторінці в соціальній мережі Instagram, пишуть «Українські Новини».

Чиновник зазначив, що Україна все одно переможе “на всіх фронтах”, проте попередив, що “буде важка осінь”.

“Буде дуже важкий політичний сезон, всіх попереджаю”, – сказав Кулеба.

Так, міністр прогнозує посилення “голосів” у різних країнах світу “про те, що “проблеми”, що “потрібні переговори”.

“Це не від чиновників звучить, але гучнішають ці голоси. Ми робитимемо все в рамках міжнародного права і кримінального законодавства для того, щоб ці голоси згасали”, – наголосив Кулеба.

Також він вважає, що очікується велика кількість важких міжнародних самітів, на яких українській стороні потрібна “кількісна та якісна присутність усього світу, а не лише наших традиційних друзів із Європи та Північної Америки”.

Як повідомляло Інше ТВ, «Зростання напруженості у Чорному морі нікому не буде вигідним»: Рада нацбезпеки Туреччини закликала «всі сторони негайно сісти за стіл переговорів та закінчити війну»© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube