Завод у Сергієвому Посаді, де сьогодні вибухнула “піротехніка”, брав участь в розробці «стелс»-бомбардувальника нового покоління


20:5409.08.2023

Дослідники проаналізували сайт держзакупівель. Підприємство не просто продовжує (вало) постачати оптику російським терористам в погонах, а й з 2019 року бере участь у розробці російського стратегічного бомбардувальника-ракетоносця нового покоління «Посланник», пише Оперативно ЗСУ.

Держконтракти заводу припинили публікуватися майже одразу після початку широкомасштабного вторгнення в Україну – з березня 2022 року, але укладені раніше контракти досі доступні. Серед них – «виконання складової частини дослідно-конструкторської роботи на тему шифр: “Посланник-1ОЕП/Л”». Термін виконання контракту – 2027 рік, вартість робіт – 69 мільйонів рублів.

Замовником робіт виступив національний дослідницький інститут «Екран» (Самара), який займається зокрема розробкою обладнання для військової авіації. Головний виконавець проекту – компанія “Туполєв”, держзамовник – міноборони росії.

«Посланник», має прийти на заміну Ту-22, Ту-95 і Ту-160 до 2027 року.

Нагадаємо, сьогодні стався потужний вибух у Сергієвому Посаді – в небо піднявся величезний гриб диму (ФОТО, ВІДЕО). Спочатку повідомлялося, що це вибухнув склад піротехніки, який не є структурним підрозділом заводу, а був зданий в оренду ще в 90-ті роки. Але директор компанії “Піро-Росс” стверджує, що вибух стався не на складі піротехнічних виробів. Сам загорський оптико-механічний завод входить до холдингу “Швабе”, яке відповідальне за виробництво прицілів, тепловізорів, лазерних далекомірів та іншої подібної продукції.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube