ВАКС призначив до розгляду справу щодо заволодіння колишнім президентом Януковичем та його сином резиденцією «Межигір’я»


13:1725.07.2023

25 липня 2023 року за результатами підготовчого розгляду колегія суддів ВАКС призначила до розгляду по суті справу стосовно колишнього президента України та його сина за обвинуваченням у незаконному заволодінні резиденцією «Межигір’я».

Про це повідомили в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, передає Інше ТВ.

Крім того, колегія ВАКС за клопотанням прокурора САП ухвалила здійснювати спеціальне судове провадження (in absentia) стосовно указаних обвинувачених, які вже 7 років переховуються на території держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором.

Засідання з розгляду по суті призначено на 02.08.2023.

Нагадаємо, у 2002-2013 роках колишній президент спільно зі своїм сином, зловживаючи своїм службовим становищем, незаконно заволодів земельною ділянкою на території Вишгородського району та комплексом споруд, які розташовані на цій ділянці, а саме комплексом відпочинку «Пуща-Водиця» урочища «Межигір’я» та будинком у с. Нові Петрівці. Збитки, завдані державі, перевищують 540 млн грн.

Дії колишнього президента кваліфіковані за ознаками злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209, ч. 5 ст. 368 КК України, його сина — за ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України.

Як повідомляло Інше ТВ, Цінності з резиденцій Януковича передадуть музеям© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube