З Фінляндії до України надіслали допомогу для водопостачання


08:0222.07.2023

До України з Фінляндії відправили допомогу у сфері водопостачання – водоочисні матеріали, каністри для води, насоси та енергетичні хлораторні установки.

Про це повідомляє міністерство внутрішніх справ Фінляндії, передає Служба новин Yle.

Крім того, готуються нові партії матеріалів, пов’язаних з виробництвом води та обладнанням для очищення стічних вод.

Руйнування Каховської дамби на початку червня призвело до того, що тисячі українців не мають впевненості у забезпеченні водою, йдеться у повідомленні. Фінляндія та ЄС підтримують дії української влади щодо виправлення ситуації.

Окрім допомоги для водопостачання, протягом останніх кількох тижнів до України відправили генератори, транспортні засоби, машини швидкої допомоги, лікарняні ліжка та, наприклад, обладнання, призначене для охорони культурної спадщини.

– Загарбницька війна Росії триває, і Фінляндія продовжує активно підтримувати Україну. Протягом останніх місяців транспорт із допомогою щотижня відправлявся з Фінляндії в Україну через механізм рятувальної служби ЄС, – каже спеціаліст зі спеціального планування Міністерства внутрішніх справ Хейккі Хонканен.

У міністерстві зазначають, що тільки в липні обсяг надісланої Україні матеріальної допомоги склав 256 вантажівок, а крім цього в Україну відправлено загалом 55 одиниць техніки, зокрема автомобілі рятувальників та автобуси.

Міністерство внутрішніх справ дякує всім приватним донорам за значну допомогу.

Як повідомляло Інше ТВ, У червні ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» видало миколаївцям рекордні 10 мільйонів літрів очищеної води© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube