В РФ затримали Стрєлкова-Гіркіна – за екстремізм


14:3321.07.2023

Дружина Ігоря Стрєлкова Мирослава Регінська повідомила, що її чоловіка звинувачують за ст. 282 КК РФ (екстремізм).

В РФ затримали Стрєлкова-Гіркіна - за екстремізм 1
В РФ затримали Стрєлкова-Гіркіна - за екстремізм 3

Останнім часом від критики Міноборони учасник захоплення частини Донбасу в 2014 році перейшов до відкритих випадів проти верховного головнокомандувача.

Безпосереднім приводом міг стати пост у телеграм-каналі Стрєлкова від 18 липня, де він назвав Путіна “нікчемою” і “нездарюгою” і закликав до держперевороту. “Ще 6 років при владі цього боягузливого нездари країна не витримає”, – написав він. Але це далеко не перший випад. “МО” зібрав добірку найяскравіших висловлювань, за які ліберальним спікерам загрожувала б швидка розправа.

🖊️ “Змушений шкодувати, що Путін – не жінка. У слабкої характером і не дуже розумної жінки могли б бути талановиті фаворити”. (18 липня)
🖊️ “Путін пригрозив… Путін закликав… Путін доручив… Багато балаканини, мінімум справ і абсолютна безвідповідальність за провали – ось стиль “пізнього Путіна” (року так з 14-го). А ще – шалена хвалькувата брехня”. (18 липня)
🖊️ “А фотографія того, як 35 “музикантів” ведуть на ніс і “надувають” президента – у мережі з’явиться?” (10 липня)
🖊️ “Заткнись, Володимире Володимировичу. Заткнись. Мовчи краще. І нам не буде за тебе соромно, за те, що у нас в країні такий президент і ворог не буде знущатися”. (21 березня)
🖊️ “Поводиться так, ніби він не президент величезної країни, а ганчірка. Розповідає всім, як його водили за ніс. Нехай він узагалі мовчить і не відкриває рота. Це корисніше, ніж бурмотіти найбезглуздіші виправдання, над якими можна тільки сміятися”. (21 березня).

Втім, в РФ поки це затримання майже не коментують, а серед тих, хто коментує, панують дві думки: “так йому і треба” і “не факт, що дійсно затримають”.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube