Трампа офіційно звинуватили у справі щодо штурму Капітолія


08:5020.07.2023

Колишній президент Сполучених Штатів Дональд Трамп отримав нові офіційні звинувачення. Цього разу Міністерство юстиції інкримінує порушення трьох законів у кримінальній справі щодо штурму Капітолія у січні 2021 року.

Про це повідомив американський канал СNBC.

За його даними, експрезидента США звинувачують за трьома пунктами. Так, у листі спеціального прокурора Джека Сміта, нещодавно надісланого адвокатам Трампа, вказано про порушення одразу трьох федеральних законів.

Повідомляється, що йдеться про змову задля обману Сполучених Штатів, а також фальсифікацію свідків.

Раніше ЗМІ писали, що колишній американський лідер очікує арешту у справі про штурм Капітолія та оскарженні результатів виборів три роки тому.

Варто зауважити, що звинувачення у кримінальній справі про штурм Капітолія стане третьою справою, відкритою щодо Трампа. Зокрема, на початку квітня поточного року за рішенням великого журі присяжних Трампа визнали причетним до виплати 130 тис. дол. порноактрисі Стормі Деніелс.

На початку літа цього року йому висунули звинувачення за 37 пунктами у справі про “секретні документи”. Нині вирішують питання щодо дати першого судового засідання.

Нагадаємо, Трамп заявляв, що Україна має віддати Росії частину своєї території© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube