Перші леді і джентльмени: Олена Зеленська показала, з ким світові лідери приїхали на саміт НАТО (ФОТО)


22:3212.07.2023

Дружина Президента України Олена Зеленська на своїй сторінці у Instagram показала перших леді та джентельменів, з якими світові лідери приїхали на масштабній захід.

У соцмережах пані Олена опублікувала серію відповідних знімків, на яких можна побачити обраниць та обранців представників різних держав, пише «Апостроф».

“Сьогодні зібралися з першими леді та джентльменами, які супроводжують свої подружжя під час саміту НАТО 2023. В українському центрі Вільнюса до нас доєдналися вимушені переселенці – українці, яких прихистила Литва”, – зазначила Зеленська одній зі stories.

“Унікальний формат зустрічі, що демонструє: весь арсенал допомоги, зокрема й м’яку силу, використовуємо насамперед заради порятунку наших людей. Тож вдячна усім колегам, які доєдналися. Мала змогу особисто запросити їх уже на третій Саміт перших леді та джентльменів”, – також додала вона.

Так, на оприлюднених у мережі світлинах можна побачити, що компанію своїм партнерам склали дружина президента Литовської Республіки, дружина прем’єр-міністра Словенії, дружина прем’єр-міністр Швеції, дружина прем’єр-міністра Північної Македонії, чоловік прем’єр-міністра Данії, дружина прем’єр-міністра Іспанії, дружина прем’єр-міністра Греції, дружина президента Чеської Республіки, дружина президента Республіки Корея, дружина президента Франції, дружина прем’єр-міністра Японії, дружина прем’єр-міністра Бельгії, а також низка інших перших леді та джентльменів.

Як повідомляло Інше ТВ, Зеленський: «Українська делегація повертається додому зі значною безпековою перемогою для наших людей, для нашої держави» (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube