Саміт НАТО: Зеленський зустрівся з Трюдо, Шольцом, Сунаком і Албенізі (ВІДЕО)


12:3312.07.2023

Сьогодні, 12 липня, саміт НАТО у Вільнюсі продовжив свою роботу.

Президент України Володимир Зеленський вже провів ряд зустрічей, про що повідомив у своїх акаунтах у соцмережах, передає Інше ТВ.

Зокрема, очільник української держави зустрівся з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо.

«Обговорюємо гарантії безпеки для України на шляху в НАТО – маємо розуміння Канади, буде розуміння світу, готуємо важливу безпекову перемогу для України. Вдячний Джастіну і Канаді за посилення наших воїнів бронетехнікою. Є потужні домовленості», – прокоментував Зеленський.

Розмову про гарантії безпеки для України на шляху в НАТО Президент України продовжив з канцлером Німеччини Олафом Шольцом.

«Є домовленість про додаткові пускові установки «Петріот» та ракети для них від Німеччини. Це дуже важливо для захисту життя в Україні від російського терору! Вдячний за готовність Німеччини до тривалої, багатолітньої підтримки України та нашого захисту свободи. Тривалі програми підтримки – це найкращий сигнал всім у світі, що наша Європа залишиться простором безпеки та миру», – зауважив очільник української держави.

Зустрівся Володимир Зеленський і з Прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком.

«Оборона, політика, наша спільна безпека. Подякував за зброю, зокрема далекобійну зброю. Міцна підтримка України на шляху в НАТО. І готуємо гарантії безпеки для України на шляху в НАТО. Дуже хороша зустріч!», – поділився враженнями Президент України.

Успішною Володимир Зеленський назвав і зустріч з Прем’єр-міністром Австралії Ентоні Албенізі.

«Дякую! Новий потужний оборонний пакет, включно з 30 «Бушмастерами». Як завжди, маємо й повне політичне розуміння. Успішна зустріч!», – написав на своєму телеграм-каналі Президент України.

Як повідомляло Інше ТВ, “Хто втратив Україну”? Що пишуть міжнародні експерти про комюніке саміту НАТО



© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube