Путін звільнив Герасимова, як того і вимагав Пригожин, – Daily Mail


21:2309.07.2023

Президент Росії Володимир Путін звільнив генерала Валерія Герасимова від керування російською армією в Україні. Саме його відставки вимагав ватажок ПВК Вагнера Євген Пригожин під час свого заколоту

Про це повідомляє Daily Mail, передає «Еспресо».

Зазначається, що Путін продовжує чистки вищого керівництва Росії й намагається відновити повний контроль управління після невдалого заколоту Пригожина.

“Російські ЗМІ повідомляють, що 67-річний генерал Валерій Герасимов був усунений з посади начальника генштабу ЗС РФ, не протримавшись і пів року від моменту свого призначення. Наразі офіційного підтвердження звільнення у Кремлі не надали”, – йдеться у матеріалі, автори якого посилаються на The Moscow Times (проєкт Financial Times) та російські ТГ-канали, що підтримують війну з Україною.

За даними видання Daily Mail, новим командувачем російськими військами може стати генерал-полковник Михайло Теплінський, який і буде нести відповідальність за дії окупаційних військ в Україні. До цього він командував повітряно-десантними військами РФ.

Варто зазначити, що Теплінський, уродженець Донеччини, внесений під санкції в Україні з 2018 року. До того ж від початку повномасштабного вторгнення на нього наклали санкції такі країни як Японія, Велика Британія, Швейцарія, Нова Зеландія, а також країни ЄС. 

Підставою накладання санкцій зазначається “залученість” Теплінського у війну проти України, “дестабілізація, підрив або загроза територіальній цілісності, суверенітету чи незалежності країні”, оскільки він працює на уряд Росії як генерал-майор Збройних сил Російської Федерації.

Натомість Герасимов нібито міг залишитися на посаді начальника генштабу ЗС РФ.

Крім цього, Путін міг звільнити з посад генерал-полковника Михайла Мізінцева, відомого як “маріупольський різник” та генерала Рустама Мурадова, який провалив наступ на Вугледар.

Як повідомляло Інше ТВ, ISW: Україна вже виграла від повстання ПВК “Вагнер” і може виграти ще більше© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube