«Миру, Європі та нашому регіону загрожують імперська Росія та режим Лукашенка» – новий президент Латвії під час інавгурації


15:3509.07.2023

У суботу, 8 липня, Едгарс Рінкевичс склав присягу в Сеймі і вступив на посаду президента Латвії.

Про це повідомляє ERR.ee, передає Інше ТВ.

У своїй інавгураційній промові Рінкевичс не оминув і війну Росії проти України.

“Миру, Європі та нашому регіону загрожують імперська Росія та режим Лукашенка. Зовнішня політика нашої країни не має і не матиме часу на помилки. Нам і надалі потрібно буде діяти швидко, рішуче та мудро”, – заявив президент Латвії.

За його словами, зовнішня політика та безпекова політика Латвії залишаться незмінними – країна виступатиме за сильні та ефективні НАТО, Європейський союз, міжнародний порядок, заснований на законах, і за тісне співробітництво зі своїми друзями та союзниками.

“Ми продовжуватимемо підтримувати героїчний український народ у його боротьбі за свободу до остаточної перемоги України. Ми продовжуватимемо боротися з російським імперіалізмом та його злою світовою ідеологією. Сьогодні я хотів би ще раз подякувати всім тим латиським патріотам, які безкорисливо допомагають Україні у своїй справі. Таким чином, ви також зміцнюєте нашу країну”, – наголосив Едгарс Рінкевичс.

Едгарс Рінкевичс став сьомим президентом з моменту відновлення незалежності Латвії та 11-м президентом з моменту заснування Латвійської держави, нагадують радіоновини ERR.

У понеділок, 10 липня, у другій половині дня новий президент Латвії Едгарс Рінкевичс відвідає Естонію із робочим візитом.

Як повідомляло Інше ТВ, 31 травня Сейм Латвії обрав новим президентом країни Едгарса Рінкевичса, який раніше обіймав посаду міністра закордонних справ.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube