Санду подякувала українцям за мир у Молдові


21:0908.07.2023

Президент Молдови Майя Санду опублікувала в Facebook звернення до громадян своєї держави в суботу, 8 липня, з нагоди 500 днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну, пише Кореспондент.

Вона підкреслила, що вторгнення Росії призвело до смертей серед невинного цивільного населення, а також воєнних злочинів, зокрема в Бучі, в Ірпені, в Гостомелі, в Бородянці.

“Ті, хто був при владі, жінки і чоловіки, взяли в руки зброю і стали на захист своєї країни. Мільйони матерів з дітьми та людей похилого віку були змушені покинути свої домівки і ховатися в підвалах, на станціях метро або тікати в інші частини України чи в інші країни”, – зазначила Санду.

“Завдяки мужності українських військових, завдяки опору цивільного населення ми маємо мир у Молдові. Ми солідарні з Україною і зробимо все можливе, щоб бути поруч з ними”, – наголосила президент.

Санду запевнила, що Молдова й далі прийматиме українців, допомагатиме з транспортуванням української продукції та допомагатиме в притягненні воєнних злочинців до відповідальності.

“Україна переможе. Інакше бути не може. Українці – народ миру, і ми стоїмо разом з ними. Слава Україні!”, – підсумувала вона.

Читайте: Молдова планує вступити в ЄС до 2030 року, включно з Придністров’ям – Санду© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube