Мости, ІБМ та інша техніка: що в новому пакеті допомоги Україні від Німеччини


20:1108.07.2023

Німеччина передала Україні чергову партію допомоги для фронту.

Про це свідчить оновлений перелік допомоги на сайті Федерального Уряду Німеччини Bundesregierung від 7 липня 2023 року, інформує Генштаб ЗСУ, передає Інше ТВ..

За останній тиждень Німеччина надала Україні:

– 1 міст для танка мостоукладача BEAVER (раніше: 3);

– 1 інженерну броньовану машину DACHS* (раніше: 4);

– 3 засоби для радіоперешкод* (раніше: 7);

– 2 протидронових датчиків для радіоперешкод* (раніше: 55);

– 6 сідельних тягачів 8×8 HX81 (раніше: 25)

– 3 напівпричепи* (раніше: 20).

Федеральний Уряд Німеччини підтримує українських військових у тісній координації зі своїми партнерами та союзниками. Цей список містить огляд летальної та нелетальної військової підтримки України Німеччиною. Він включає поставки з Бундесверу, а також поставки з німецької промисловості, що фінансуються з фондів Федерального Уряду Німеччини для так званого розвитку потенціалу безпеки.

Фінансування ініціативи з розбудови потенціалу безпеки становить 2,2 мільярда євро на 2023 рік (після 2 мільярдів євро на 2022 рік). Кошти мають бути спрямовані в першу чергу на підтримку України. Водночас вони будуть використані для фінансування збільшених обов’язкових внесків Німеччини до Європейського фонду миру (EPF), який, у свою чергу, йде на відшкодування державам-членам ЄС витрат під час надання ними підтримки Україні.

Поставки з галузевих запасів фінансуються німецькими фондами для підвищення потенціалу безпеки. Деякі з поставок потребують модернізації або виробництва, яке триває; також відбуваються навчальні заходи.

* Поставки з галузевих запасів, що фінансуються німецькими фондами для підвищення потенціалу безпеки. Деякі з поставок потребують модернізації або виробництво триває; також проводяться навчальні заходи.

Як повідомляло Інше ТВ, Радар для IRIS-T, 3 мости, система для розмінування – Німеччина передала черговий пакет допомоги Україні© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube