Британія передасть Україні партію спеціалізованих пожежних машин


08:2008.07.2023

Велика Британія надасть Україні 17 спеціальних пожежних машин, оскільки зруйнована війною країна продовжує захищатися від російського вторгнення.

Машини швидкого реагування та основні піноутворювачі, надані Королівськими військово-повітряними силами, пожежно-рятувальною службою Міністерства оборони та урядом Уельсу, мають прибути в Україну протягом найближчих тижнів, повідомило Міністерство оборони.

Українська військова пожежна служба вже провела тижневий тренінг на базі RAF Віттерінг для ознайомлення з обладнанням, яке готується до надходження.

Міністр оборони Бен Уоллес заявив, що ці машини підвищать здатність країни захищати свою інфраструктуру на тлі кампанії ракетних і безпілотних атак Кремля.

Машини були доставлені з різних куточків Великої Британії на військову базу в Кембріджширі, де військовослужбовці оглядають і готують їх до подальшої подорожі в Україну.

Сим Некс, головний офіцер пожежної охорони Міністерства оборони, сказав: “Пожежники та рятувальники Міністерства оборони надзвичайно пишаються фаховою підтримкою, яку ми змогли надати.

“Ми впевнені, що надане обладнання і пов’язане з ним навчання безпосередньо посилить можливості пожежогасіння, і ми розглядаємо подальші можливості для підтримки української військової пожежної служби, яка рухається вперед”.

Командор авіації Джеймі Томпсон, командувач об’єднанням “Глобал енвайронмент”, сказав: “Підтримка України через навчання та надання обладнання залишається пріоритетом для RAF Global Enablement. Ми пишаємося тим, що працюємо пліч-о-пліч з нашими союзниками в цих зусиллях, надаючи спеціальне обладнання і тренування задля забезпечення безпеки українського народу”.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube